ZATAVITELNÉ MISKY

Příběh dvou kamarádů: Z plastových misek k dostupným EKO produktům

Příběh dvou kamarádů: Z plastových misek k dostupným EKO produktům

Martin

Jak náš projekt vznikl?

Zatavitelnemisky.cz jsou pro mě srdcová záležitost. V oblasti gastronomie se pohybuji již od studia na střední škole, kde jsem si k ní vytvořil pouto. Zároveň se rád věnuji obchodu a práci s lidmi, proto pro mě bylo podnikání v tomto oboru jasnou volbou. Náš projekt je pro mě propojením dvou věcí, které mě baví a díky tomu je pro mě práce zároveň i koníčkem.
IMG_8190

Z plastových misek k dostupným EKO produktům

Nemohu říct, že bych byl vyhraněný ekolog. Sám mám v domácnosti nutnou spotřebu plastových obalů, když je to ale trochu možné, zvolím jinou alternativu. Například na nákup jdu jedině se síťovkou.

Lukáš

Jak náš projekt vznikl?

Proč zrovna projekt zatavitelnemisky.cz? Ke gastro vybavení pro restaurace a hotely jsem se dostal ve svém předchozím zaměstnání, ve kterém jsem potkal také Martina. Postupně jsme získali ambice k tomu založit vlastní projekt, který se zaměří spíše na firmy zabývající se rozvozem jídel.
A tak vznikly Zatavitelné misky.
IMG_8199

Z plastových misek k dostupným EKO produktům

S ekologií to mám tak napůl - vím, že některé plastové obaly zatím nejdou nahradit a budou se ještě dlouho používat, na druhou stranu ale plně podporuji používání těch alternativ, které mohou výrobu plastů omezit.

Zatímco obor gastronomie byl pro nás v začátcích podnikání jasnou volbou, ekologie si v našich srdcích našla místo až později. Vyhraněný ekolog není ani jeden z nás, je to ale téma, které nám není lhostejné. A tak jsme uvítali požadavek zákazníka, zda bychom byli schopni dodávat EKO obaly, které by rád používal. Postupem času poptávka po takových produktech vzrostla a naše nabídka EKO obalů se velmi rozšířila a stala se populární nejen u nás v Pardubicích. Momentálně nabízíme více než padesát druhů EKO produktů od recyklovatelných přes papírové a jsme si jisti, že s rozšiřováním nekončíme.

Naší prioritou je, aby si u nás vybral opravdu každý. Dále už je to na našich zákaznících, kterou cestu zvolí.

PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI?

množstevní slevy

větší množství, nižší ceny

okamžité dodávky

expedujeme do 24 hod

individuální přístup

poradíme a doporučíme

skladové zásoby

disponujeme velkým skladem